KONTAKT
Tlf. 51 43 61 10

Mail: skjalg@ganntre.no

faktura@ganntre.no
skjalg-espedal-1
Skjalg Espedal
Daglig leder / kalkulasjon
skjalg@ganntre.no
901 65 043
steinar-mittun
Steinar Midttun
Leder HMS/KS / ettermarked
steinar@ganntre.no
901 65 046
inge-wiig
Inge Wiig
Prosjektleder
inge@ganntre.no
901 65 047
eli-norun-s%c3%b8yland
Eli Norund Søyland
Sentralbord / økonomi
eli@ganntre.no
911 01 525
dsc 1626
Helge Ove Lode
Marked / kalkulasjon
helge.ove@ganntre.no
901 65 044
dsc 1661
Alf Våland
Prosjektleder
alf@ganntre.no
982 46 462
AKTUELT
Filip snakket seg til lærlingeplass
- Følt meg velkommen fra dag én
 
 
Vigrestad barnehage
Totalentreprisen for bygging av Vigrestad nye barnehage er en stor og viktig kontrakt for Gann Tre.
 
 
Gann Tre ”på pendleren” igjen
Da Gann Tre i 2016 fikk kontrakten på byggingen av NAWSARH-hangaren på Ørland i Trøndelag, ble en ”pendlergjeng” i bedriften litt spøkefullt omtalt som et mulig nytt forretningsområde.
 
 
Gann Tre ”på pendleren”
For første gang på 25 år har Gann Tre hatt ansatte ute på reise til oppdrag andre steder i landet.
 
 
 
logo-original
facebook
Bjorhaugslettå 38, 4365 Nærbø
skjalg@ganntre.no
faktura@ganntre.no
logo-original
Bjorhaugslettå 38, 4365 Nærbø
skjalg@ganntre.no