KONTAKT
Tlf. 51 43 61 10

Mail: skjalg@ganntre.no

faktura@ganntre.no
skjalg-espedal-1
Skjalg Espedal
Daglig leder / kalkulasjon
skjalg@ganntre.no
901 65 043
steinar-mittun
Steinar Midttun
Leder HMS/KS / ettermarked
steinar@ganntre.no
901 65 046
inge-wiig
Inge Wiig
Prosjektleder
inge@ganntre.no
901 65 047
eli-norun-s%c3%b8yland
Eli Norund Søyland
Sentralbord / økonomi
eli@ganntre.no
911 01 525
dsc 1626
Helge Ove Lode
Marked / kalkulasjon
helge.ove@ganntre.no
901 65 044
dsc 1661
Alf Våland
Prosjektleder
alf@ganntre.no
982 46 462
marius
Marius Hegelstad
Prosjektleder
marius@ganntre.no
909 53 506
AKTUELT
Spennende prosjekt med gode løsninger
Den nye barnehagen på Vigrestad skal overleveres før sommeren, og 125 barn skal fra høsten kose seg både inne og ute i nye og spennende miljø. Arbeidet har både vært spennende og krevende, forteller Atle Aanestad, bas hos Gann Tre.
 
 
Rehabiliterer ny møteplass for hele Gjesdal
Veveriet på Ålgård er et kjent historisk bygg og er en viktig del av historien til Gjesdal kommune. Til høsten skal bygget restaureres. Gann Tre har fått den spennende jobben med trearbeidene.
 
 
Kristine Bonnevies Terrasse
Gann Tre er ferdig med den utvendige kledningen på leilighetsprosjektet Kristine Bonnevies Terrasse på Grannes.
 
 
Bjergsted Trio
Bjergsted Trio tilbyr byleilighet med egen privat hageparsell på taket.
 
 
 
logo-original
Bjorhaugslettå 38, 4365 Nærbø
skjalg@ganntre.no