KONTAKT
Tlf. 51 43 61 10

Mail: skjalg@ganntre.no

faktura@ganntre.no
skjalg-espedal-1
Skjalg Espedal
Daglig leder / kalkulasjon
skjalg@ganntre.no
901 65 043
steinar-mittun
Steinar Midttun
Leder HMS/KS / ettermarked
steinar@ganntre.no
901 65 046
inge-wiig
Inge Wiig
Prosjektleder
inge@ganntre.no
901 65 047
eli-norun-s%c3%b8yland
Eli Norund Søyland
Sentralbord / økonomi
eli@ganntre.no
911 01 525
dsc 1626
Helge Ove Lode
Marked / kalkulasjon
helge.ove@ganntre.no
901 65 044
dsc 1661
Alf Våland
Prosjektleder
alf@ganntre.no
982 46 462
AKTUELT
Gann Tre ”på pendleren”
For første gang på 25 år har Gann Tre hatt ansatte ute på reise til oppdrag andre steder i landet.
 
 
Skjermene inntar byggeplassen - Byggelederne bruker ikke papir lenger.
Teknologien har inntatt byggebransjen for fullt. Og i følge ekspertisen er det bare snakk om noen få år før det er for sent å ta fatt på digitaliseringen.
 
 
Gann Tre til Ydalir
Skal stå for tømrerarbeidet på Smedvigs milliongave.
 
 
Gleder kolleger med meldinger på radioen
At det er mange glade tømrere i Gann Tre, er det ingen tvil om. Men noen er større gledesspredere enn andre, og bruker litt andre metoder enn de fleste for å glede kollegene rundt seg.
 
 
 
logo-original
facebook
Bjorhaugslettå 38, 4365 Nærbø
skjalg@ganntre.no
faktura@ganntre.no
logo-original
Bjorhaugslettå 38, 4365 Nærbø
skjalg@ganntre.no